Lokalita

Jedinečné bydlení je zasazeno v klidné ulici Stará Cesta. Ta se mění v lesní cestu a pokračuje až k lesoparku rozprostírající se na Branické skále. Toto magické místo tyčící se nad břehy Vltavy je spojeno s bohatou minulostí a vyskytují se domněnky, že skutečný Vyšehrad, jak jej známe z bájných legend, stával právě na těchto skalách. Pohled z vrchu nabízí neskutečný zážitek s výhledem na Prokopské údolí, Barrandovské skály, Petřínskou rozhlednu a Hradčany s Pražským hradem.

Příroda

Tato lokalita přímo vybízí k venkovním a sportovním aktivitám. Je oblíbeným místem pro procházky, in-line bruslení a různé trasy po přilehlých cyklostezkách.

Lesopark Dobejška, Branické skály, Cyklotrasy, In-line stezka podél Vltavy, Vyšehrad  

Občanská Vybavenost

V blízkosti bytového domu naleznete řadu škol a školek, dětské hřiště, sportovní centra, golfový klub, polikliniku s lékárnou, zubaře, veterináře atd.

dopravní dostupnost

Místo poskytuje vynikající dopravní spojení do historického centra Prahy (Vyšehrad 5 minut, Národní divadlo 10 minut, Karlovo most 15 minut, Pražský hrad 20 minut, Letiště Václava Havla 50 minut) díky nedaleké zastávce MHD.

Tramvaj: 2, 3, 17, 21, 92, Bus: 118, 170, 196, 197, 501, Metro: Pankrác (C), Vyšehrad(C), Budějovická(B), Karlovo náměstí­(B)

sdílet
Facebook Twitter Google+
© Copyright 2014 bytový dům pod branickou skálou