O projektu

Bytový dům Pod Branickou skálou je nový dokončený rezidenční projekt, za kterým stojí společnost P.A.M. development, a.s. 

Cílem bylo realizovat takový projekt, který bude přirozeně zasazen do původní zástavby okolí a bude respektovat přilehlou přírodu. Jedinečné bydlení je zasazeno v klidné uličce Stará cesta. Ta se mění v lesní cestu a pokračuje až k lesoparku Dobeška rozprostírajícím se na Branické skále. 

Svým jedinečným umístěním v těsné blízkosti přírody nabízí bytový dům dokonalé bydlení s vynikající dostupností do centra. Věříme, že také Vás zaujme přilehlé okolí plné zeleně, památek a přírodních úkazů. Dům je dokonale klidným bydlením, které zcela jistě poskytne absolutní komfort všem, kdo zde naleznou nový domov. 

Nový bytový dům o dvou budovách zahrnuje 18 prosvětlených komfortních bytů o velikostech od 1+kk po 4+kk v rozměrech 23m2 – 92m2, které svými dispozicemi zaručují vysokou kvalitu bydlení, soukromí a bezpečí. Budovy na sebe plynule navazují a tvoří tak ucelený harmonický celek. Dům je situován na jižním svahu a nabízí prosvětlené byty s dostatkem slunečního světla. Většina bytů disponuje prostornou terasou, balkonem či předzahrádkou. Každý byt má prostorný sklep a samozřejmostí je také možnost pronájmu podzemního garážového parkovacího stání. 

Bytový dům Pod Branickou skálou poskytuje klidné a bezpečné bydlení v přírodě a zároveň je svým umístěním dobře dostupný z centra Prahy. 

Projekt byl zkolaudován v říjnu roku 2014.sdílet
Facebook Twitter Google+
© Copyright 2014 bytový dům pod branickou skálou