O projektu

Branickou skalou je rezidenční projekt, za kterým stojí společnost P.A.M. development, a.s.

Cílem bylo realizovat takový projekt, který bude přirozeně zasazen do původní zástavby okolí a bude respektovat přilehlou přírodu. Jedinečné bydlení je zasazeno do klidné ulice Stará cesta. Ta se mění v lesní cestu a pokračuje až k lesoparku Dobejška rozprostřeném na Branické skále.

Svým jedinečným umístěním v těsné blízkosti přírody nabízí bytový dům dokonalé bydlení s vynikající dostupností do centra. Věříme, že Vás zejména zaujme okolí plné zeleně, památek a přírodních úkazů. Dům je dokonalým bydlením, které zcela jistě poskytne absolutní komfort lidem, kteří zde naleznou nový domov.

Nový bytový dům o dvou budovách zahrnuje 18 komfortních bytů o velikosti od 1+kk po 4+kk v rozměrech 23m2 až 92m2, které svými dispozicemi zaručuje vysokou kvalitu bydlení. Budovy na sebe plynule navazují a tvoří tak ucelený harmonický celek. Dům je situovaný na jižním svahu a nabízí prosvětlené byty s dostatkem slunečního světla. Většina bytů disponuje prostornou terasou, balkónem nebo předzahrádkou. Každý byt má prostorný sklep a samozřejmostí je také možnost pronájmu podzemního garážového parkovacího stání.

Bytový dům Pod Branickou skalou poskytuje klidné a bezpečné bydlení v přírodě a zároveň je svým umístěním dobře dostupný z centra Prahy.

Projekt byl zkolaudován v říjnu roku 2014.sdílet
Facebook Twitter Google+
© Copyright 2014 bytový dům pod branickou skálou